Porównanie różnych modeli miski WC Cersanit

Miski WC, bidety i pisuary to niezbędny element wyposażenia łazienek, niezależnie od ich aranżacji i dominującego stylu. Cersanit to z kolei jeden z wiodących producentów armatury łazienkowej, w którego ofercie z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jaki produkt wybrać, zapraszamy do lektury naszego artykułu, w którym porównaliśmy różne modele misek WC Cersanit.

Stojąca miska WC Cersanit – klasyka w najlepszej odsłonie

Miska WC Cersanit to produkt, który sprawdzi się w każdej toalecie. Pomimo tego, że stojące miski powoli wypierane są z rynku przez miski podwieszane, wielu użytkowników nadal decyduje się na takie rozwiązanie. Ich największą zaletą jest przede wszystkim łatwość montażu, który w znacznej mierze opiera się na przytwierdzeniu miski do podłogi w odpowiednim miejscu. W tej kategorii na uwagę zasługuje przede wszystkim miska kompaktowa Cersanit PRESIDENT. Została ona wykonana z ceramiki, a jej biały kolor stanowi doskonały wybór do każdej łazienki.

Innym, chętnie wybieranym rozwiązaniem, będzie również miska ustępowa Cersanit MODUO, wyposażona w wolnoopadającą deskę z systemem łatwego wypinania oraz w technologię Clean On, zapewniającą czystość w łazience. Miski, wykonane w duchu tej technologii, to miski WC bezkołnierzowe. Miski cleanon z deską nie mają więc ukrytych miejsc, w których mogą gromadzić się bakterie. Dodatkowo produkty marki Cersanit mogą poszczycić się wysoką jakością wykonania i dużą dostępnością, a ich zakup daje pewność, że będą one pasować do każdej łazienki.

ceramika łazienkowa Cersanit

Miska zawieszana – idealny produkt do każdej łazienki

Jednak oferta na Cersanit miski WC jest zdecydowanie większa, zobacz sam https://www.lazienkiabc.pl/Cersanit-p10/Miski-WC-c267. Coraz częściej klienci stawiają więc na produkt, jakim jest miska WC wisząca Cersanit. Nic dziwnego, bo takie produkty optymalnie wpisują się w każdą przestrzeń łazienki czy ubikacji, umożliwiając komfortowe korzystanie na co dzień.

Tutaj na szczególną uwagę zasługuje miska WC Cersanit City Oval. To produkt bez wewnętrznego kołnierza spłukującego i bez deski, wyposażony we wspomniany już system Clean On oraz system ukrytego montażu. Produkt ten cechuje również innowacyjny system spłukiwania wody, dzięki któremu miska wisząca WC zachowuje nienaganną czystość. Dodatkowym atutem może być również atrakcyjna cena produktu, dzięki której jest on jednym z najczęściej wybieranych z asortymentu dobry sklepów z wyposażeniem łazienek.

Rozważając zakup miski WC, warto również zobaczyć model miska WC Cersanit Zen. To podwieszana miska, sprzedawana w zestawie z deską duroplastową z systemem łatwego wypinania i w typie slim.

Jest to nowoczesna miska bez kołnierza, zachwycająca swoją estetyką i parametrami technicznymi. Podobnie jak w przypadku innych wspomnianych produktów, również i tutaj zastosowano technologię Clean On, dzięki której możliwe jest zachowanie najwyższego poziomu czystości w łazience czy toalecie. Na uwagę zasługuje tutaj również ograniczenie zużycia wody w trakcie spłukiwania, co przekłada się na możliwość poczynienia oszczędności w domowym budżecie. Miska klozetowa została objęta aż 10 letnią gwarancją. Nic dziwnego, że marka Cersanit cieszy się tak dużą popularnością, a trend ten z pewnością nie zmaleje zarówno w bliższej, jak i dalszej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 5 =